Оренда нерухомості в системі Прозорро

На «Прозоро.Продажі» оренда нерухомості, що знаходиться в державній владі, відкрита з 2017 року. Успішність даного проекту підтверджується безліччю плідних торгів і не одним мільйоном гривень, які надійшли до бюджету країни.

На сьогоднішній день різноманітні організації володіють порожніми будинками, які не використовуються за призначенням, і витрачають додатковий бюджет, щоб їх утримувати. Деякі з них здають об’єкти даного характеру в оренду, отримуючи при цьому нелегальний дохід.

Як показує досвід «Прозрро.Продажі», зробити оренду державного майна прозорої та ефективної дуже просто – для цього досить дати можливість займатися нею тим, хто вміє це робити. Це дало поштовх організувати оренду нерухомості на «Прозоро.Продажі», що в свою чергу допомогло оптимізувати використані ресурси і при цьому заощадити, і заробити. Більше інформації ви знайдеете на сайті https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/orenda-neruhomosti

Де орендувати нерухомість?

Доступна оренда нерухомого майна за допомогою платформи «Прозоро.Продажі» має свої переваги. До цього всі спроби чесно необхідного орендаря стикалися з безліччю перешкод: стара нормативно-правова база, бюрократія і всюдисуща корупція. Тепер для оренди майна необхідно просто пройти реєстрацію на платформі «Української універсальної біржі».

Однією з перших фірм, які підтримали цей проект, стала «Укрпошта». На «Прозоро.Продажі» оренда держнерухомості проходить максимально швидко, відкрито і зручно. Простота в проведенні торгів приваблює безліч приватних підприємців, які до цього орендували майно, що перебуває, а приватної власності, і дає можливість сформувати гідну ринкову вартість на оренду держнерухомості.

Після реєстрації на «Українській універсальній біржі», яка є офіційною і акредитованої на державному рівні, відразу відкривається доступ до найактуальніших аукціонів з оренди. Лот буде мати ціну таку ж, як розмір оренди приміщення за місяць, а також обов’язково враховується проміжок часу, на який буде оформлена оренда. Можливість оформляти оренду державних приміщень за допомогою онлайн аукціонів повністю виключає тіньові продажу і корупцію.