Особливості роботи системи Прозорро

Українська універсальна біржа — це унікальний помічник не тільки постачальникам, але і підрядів. Також дана платформа дозволяє займатися державними закупівлями без ризику втратити гроші. Біржа працює на території України більше двадцяти років, а значить має колосальний досвід в даному напрямку. Брати участь у державних публічних закупівель Прозорро через Українську універсальну біржу значить убезпечити себе на 100%.

5 переваг роботи з біржею

Фізична або юридична особа, яке обрало саме цю біржу має ряд переваг, а саме:

  • Завжди бути в курсі всіх нових тендерів, які публікуються на електронній системі Прозорро. Якщо користувач вибрав розсилку повідомлень, та ще й включив фільтр на цікаві теми, то такий користувач явно не упустіть свій шанс, так як повідомлення приходять в режимі реального часу, тобто при публікації нового тендеру користувач миттєво дізнається про це. У фільтрі також можна поставити ту область, яка цікавить потенційного виконавця.
  • Мати доступ до всіх текстових та відеоматеріалів, які допомагають більш ефективно виконувати роботу в даному напрямку. Надається доступ на ютуб канал, де все розписано детально, а значить є відповіді на всі хвилюючі питання. Наприклад, як правильно поповнити рахунок на своєму профілі або як вивести отримані гроші.
  • Можливість подати заявки на участь в аукціоні, робити ставки і бути в курсі перебігу аукціону. На сайті Прозорро https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/golovna-portal-zakupIvel неможливо ретельно стежити за ходом аукціону, доступний лише моніторинг за наявними тендерів. На Українській універсальній біржі є можливість стежити за всією інформацією. А також через біржу можна подати заявку на участь у тендері.
  • При виникненні незрозумілої ситуації завжди є можливість звернутися у службу підтримки. У консультаційному відділі працюють кваліфіковані професіонали, які підкажуть рішення виниклої проблеми. Зв’язатися з працівниками можна зателефонувавши за номером вказаним на сайті. А також є можливість замовити зворотній дзвінок.
  • Існує можливість оформлення банківської гарантії, дана функція популярна у користувачів, які організовують торгу. Дана гарантія дозволяє убезпечити замовника в тих випадках, коли виконавець не виконує умови. У таких випадках банк виплачує вартість тендеру. Для більш детальної інформації замовник повинен звернутися в службу підтримки.